Whatsapp 0537 287 10 22 | info@sefpastam.com

Sıkça Sorulan Sorular

Şefpastam Atölyeniz Nerededir?

Atölyemiz Çekmeköy’dedir.

Ürünlerden en az kaç adet sipariş verebilirim?

Butik Kurabiyeler için; en az 15 adet

Kavanoz kurabiyeler için; en az 20 adet

Cupcakeler için; en az 15 adet

Butik Pastalar için; en az 15 kişilik

Cakepoplar için ; en az 20 adet

Makaronlar için; en az 20 adet

Sitedeki tasarımlar dışında tasarım yapılıyor mu?

Sitemizdeki tasarımlar dışında tasarım uyguluyoruz. Hayal ettiğiniz pasta, kurabiye, beze ve cupcaklerinizi bizi arayarak veya bize yazarak anlatabilirsiniz. İstediğiniz tasarımı çizebilir veya beğendiğiniz ürün görseli varsa bize gönderebilirsiniz.

Neler yapıyoruz?

Butik pasta, Cupcake, Butik kurabiye, Cakepops, Makaron, Beze ve beze kuleleriyle sizlere hizmet vermekteyiz. Ürünler çok çeşitli lezzetlerle hazırlanmaktadır.

Nasıl Satın Alabilirim?

Sepete eklenen ürünün sepetim sayfasında havale ile ödeyebilir veya teslimatta nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. (Teslimatta nakit ödemeyi seçerseniz yarısını kapora olarak göndermeniz gerekmektedir.)
Kredi Kartıyla ödeme opsiyonumuz yoktur.

Ürün Teslimatı Nasıl Yapılmaktadır?

Ürün teslimatları siz nasıl istiyorsanız o şekilde yapılmaktadır.

Butik Kurabiyelerde, Türkiyenin heryerine karşı ödemeli olarak gönderilmektedir. Çubuklu olan kurabiyeler kargoda çok zarar göreceği için kargo yapılmamaktadır. Butik kurabiyeleri elden ve kargoyla alabileceğiniz gibi adresinize ücret karşılığında da alabilirsiniz.

Butik Pastalarda, Kargo maalesef yapılmamaktadır. Atölyemizden elden teslim alabileceğiniz gibi çekmeköy civarına bizde bırakabiliriz. Ancak istanbul için daha uzak semtlerde ücret karşılığında teslim yapmaktayız.

Makaron ve cupcakelerinde teslimatı butik pastalar gibi kargo yapılamamaktadır. Atölyemizden elden teslim alabileceğiniz gibi çekmeköy civarına bizde bırakabiliriz. Ancak istanbul için daha uzak semtlerde ücret karşılığında teslim yapmaktayız.

 

En güzel anılarınız ve en özel günleriniz için size özel pastaları bu anları daha da güzel yapmak için üretiyoruz. Sefpasta.com sitemizden 7/24 pasta siparişi verebilir ve adrese teslim pasta yöntemi ile satın alabilirsiniz. Harika tatlar, doğal ve organik ürünlerle üretilmiş tamamen doğal kişiye özel pastalar tam hijyen koşullarında üretilmektedir. Özellikle en çok tercih edilen doğum günü pastası ile partilerinize eğlence katabilirsiniz.

© 2024 Pasta fiyatları , pasta siparişi , butik pasta sipariş